Titel

Het roze boekje

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789048406210

Uitgever

Free Musketeers

Prijs

10,00

Bijzonderheden

2009, 1e druk, 121pp, paperback in goede staat. Persoonlijke boodschap auteur op Franse pagina.

Meer info
Homo's en de maatschappij, het gaat niet altijd samen. Mark slaagt erin om die twee samen te brengen en het met humor te overladen. Hilarisch, betrokken, kritisch; het is geen taaie stof, maar een boek bij uitstek om te zien hoe homo's tegenwoordig met problemen als religie, emancipatie en trots omgaan.
In het voorwoord vertelt Henk Krol, hoofdredacteur van Gay Krant dat Mark 'echt het talent is dat ik al meende te bespeuren. Hij is maatschappelijk betrokken en poëtisch. Hij combineert twijfel met trots. Wat een verrukkelijk vat met tegenstrijdigheden. Ik kijk nu al uit naar het volgende deel.'
Afbeeldingen
Wagemakers, Mark - Het roze boekje
Wagemakers, Mark - Het roze boekje
books4life 040 Eindhoven

De opbrengst van alle verkochte boeken is bestemd voor Books4Life, een stichting die zich inzet voor mensenrechten en armoedebestrijding. Zie de website voor uitgebreider informatie over onze doelstellingen. Books4Life Eindhoven verkoopt boeken in de winkel (Hertogstraat 2, Eindhoven) en via "Boekwinkeltjes" onder de naam Books4Life 040. Ons online aanbod ligt niet in de winkel. Informeer desgewenst via de contactmogelijkheden of ophalen in de winkel mogelijk is.
Wij werken zoveel mogelijk met gerecycled verpakkingsmateriaal. Alle bestellingen worden met PostNL verzonden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel books4life 040.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met books4life 040
  • Na uw bestelling ontvangen u en books4life 040 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van books4life 040 vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • books4life 040 kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren