Titel

Adolf Eichmann

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Aspekt

Prijs

10,00

Bijzonderheden

Als nieuw

Meer info
‘Wanneer wij 50 Eichmannen zouden hebben gehad, dan zouden we de oorlog hebben gewonnen.’ Dit zei Gestapochef Heinrich Müller, de baas van Adolf Eichmann, tegen de man die medeverantwoordelijk was voor de dood van 6 miljoen Joden. Naar eigen zeggen was Eichmann er nog trots op ook. Eichmann gaf in augustus 1944 inderdaad toe dat er 6 miljoen Joden waren gedood: 4 miljoen in de vernietigingskampen en 2 miljoen door massa-executies in de door de nazi’s bezette delen van de Sovjet-Unie. De auteur stelt dat Eichmann een uitstekend organisator en coördinator was en legt tevens de nadruk op Eichmanns vroege belangstelling voor het jodendom. Al in de jaren dertig van de vorige eeuw verdiepte Eichmann zich in het ‘zionisme’ en in 1937 maakte hij een reis naar Egypte en ‘Palestina’, alwaar hij grote bewondering koesterde voor radicale moslims. Nieuw is dat Vermaat ook stil staat bij Hitlers plannen ter bezetting van Palestina. Emerson Vermaat schreef eerder de boeken Heinrich Himmler en de cultus van de dood (2010) en Anton Mussert en zijn conflict met de SS (2011).
Afbeeldingen
Emerson Vermaat - Adolf Eichmann
Emerson Vermaat - Adolf Eichmann
Emerson Vermaat - Adolf Eichmann
Emerson Vermaat - Adolf Eichmann
Huib History Books Bennekom

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huib History Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huib History Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huib History Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren