Titel
Bij de slip van zijn kleed ... Een christelijke theologie na Auschwitz
Schrijver
Marquardt, Friedrich-Wilhelm
Taal
Nederlands
ISBN
9789025953348
Uitgever
Uitgeverij TenHave, 1ste druk 2003. Hard cover. Linnen met omslag. 404 p. Als nieuw. Met appendices: register van Bijbelplaatsen, register van rabbijnse literatuur, verklarende woordenlijst.
Prijs
€ 28,50
Bijzonderheden
Artikelen, uitgekozen, vertaald en ingeleid door Dich Boer, Inge Kooistra en Derk Stegeman.
Meer info
In dit boek zijn de mooiste teksten verzameld die een goed beeld geven van het werk van de in 2002 overleden Berlijnse theoloog Friedrich-Wilhelm Marquardt. Een theologie ontstaan uit de ontsteltenis over Auschwitz en het aandeel van de kerk daarin: de Joden te oordelen in plaats van naar ze te luisteren. Deze theologie heeft oor voor de Joden en ontdekt zo 'de evangelische vreugde om de Tora". Op de omslag "Het feest der vergeving" in 1941 gemaakt door Hendrik Nicolaas Werkman.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met 't kofschip
- Na uw bestelling ontvangen u en 't kofschip een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van 't kofschip vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- 't kofschip kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.