Titel
De kerk tegen het eind van de 20e eeuw
Schrijver
F.A. Schaeffer
Taal
Nederlands
ISBN
90606409010
Uitgever
Telos
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Gebruikt
Meer info
Welke toekomst mag de institutionele kerk verwachten middenin een internationale revolutionaire beweging en een cultuur die losstaat van God en ook van de rede, in een maatschappij die vatbaar is voor manipulatie door een nieuw-linkse elite? Schaeffer behandelt die vraag naar de vele aspecten die zij heeft in onze samenleving, en naar het ene fundamentele probleem waaruit ze opkomt. Want de culturele, sociologische, politieke, ecologische en andere problemen hangen met elkaar samen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Roelus
- Na uw bestelling ontvangen u en Roelus een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Roelus vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Roelus kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.