Titel

De rokken van de ui / + De Affaire - Grass (2 delen in totaal dus!)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029078887

Uitgever

J.M. Meulenhoff

Prijs

8,00

Bijzonderheden

2007, Gebonden met stofomslag en deel 2 = paperback

Meer info
2 delen in 1 koop. Beide delen in zeer goede staat! zie svp ook de foto's voor de staat!

In De rokken van de ui vertelt de nestor van de Duitse literatuur wat er voorafging aan zijn schrijverschap. Grass beschrijft op weergaloze wijze zijn jeugdjaren; de grutterswinkel van zijn ouders in Dantzig, zijn heimelijke bioscoopbezoek, de benauwende omgeving van zijn ouderlijk huis en zijn rekrutering bij de Waffen-ss, een onthulling die tot een wereldwijde rel leidde. Het boek begint in 1939 bij het uitbreken van de Tweede Wereld oorlog en eindigt op het moment dat hij samen met zijn vrouw Anna, een balletdanseres, naar Parijs verhuist, waar hij zijn eerste roman De blikken trommel schrijft.
De rokken van de ui is niet alleen een ontroerende persoonlijke geschiedenis, het is ook een geschiedenis van Duitsland en van de wereld. Het is een aaneenschakeling van mooie en ook pijnlijke herinneringen en persoonlijke verhalen die samen een schitterend panorama vormen van de twee decennia tussen 1939 en 1959. Günter Grass bewijst er zijn status mee als een van de belangrijkste hedendaagse schrijvers.
Afbeeldingen
Grass, G.  Verbij, Antoine - De rokken van de ui / + De Affaire - Grass (2 delen in totaal dus!)
Grass, G.  Verbij, Antoine - De rokken van de ui / + De Affaire - Grass (2 delen in totaal dus!)
Grass, G.  Verbij, Antoine - De rokken van de ui / + De Affaire - Grass (2 delen in totaal dus!)
Grass, G.  Verbij, Antoine - De rokken van de ui / + De Affaire - Grass (2 delen in totaal dus!)
Grass, G.  Verbij, Antoine - De rokken van de ui / + De Affaire - Grass (2 delen in totaal dus!)
Ant. Zwaanshals Dordrecht

CHECK SVP OOK UW SPAMBOX!!! MAILS KOMEN DAAR DE LAATSTE TIJD VAKER IN TERECHT. IK REAGEER SOWIESO ALTIJD OP BESTELLINGEN/VRAGEN/MAILS, ook de mails daarna komen wel eens in de spambox!!!!

LET OP! IK VERZEND ALLEEN VIA POSTNL! De bedragen daarvan staan ook bij het aangeboden boek! Verzending na betaling per PostNL. BILLIJKE VERZENDKOSTEN NAAR BELGIË. Een pakket tot liefst TIEN KILO naar Vlaanderen kost bijvoorbeeld slechts €9,-."

Online tweedehands en antiquarische boekwinkel waar u meer dan alleen boeken zult vinden!
In- en verkoop (ook oude ansichtkaarten, foto's, oude plattegronden, oud reclamedrukwerk, militaire documenten (oorkonden medailles, uniform). Kunst, toegepaste kunst Etc, etc.
Moet u een huis vol boeken en vooral oude papierwaren ontruimen, schakel ons dan meteen in! Materiaal dat interessant voor ons is, kopen wij graag in! Bel Kelvin: 06-26192873 of mail naar: info@antiquariaatzwaanshals.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Ant. Zwaanshals.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Ant. Zwaanshals
  • Na uw bestelling ontvangen u en Ant. Zwaanshals een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ant. Zwaanshals vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Ant. Zwaanshals kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren