Titel

Grote Kleine Dingen

Schrijver
ISBN

9789025401146

Uitgever

Contact

Prijs

11,99

Bijzonderheden

Staat: Als nieuw / Bladzijden: 127 / Druk: 1 / Art.nr. : a7fdba0a-3399-4dae-b281-95034bf9f350 / Vindplaats: opslag

Meer info
Geluk is niet alleen een kwestie van gezondheid, liefde, rijkdom of maatschappelijk succes. Het zijn vooral de alledaagse dingen die de kwaliteit van ons leven bepalen: een fietstocht met een klein kind, een toevallig gesprek in een café, de ontdekking van een nieuw soort scheermesje, een goed gemaakte uitsmijter ham of de rimpeling van het water onder een plotseling opstekende zomerbries.
Martin Bril is bij uitstek de chroniquer van dat soort alledaagse dingen. In zijn dagelijkse columns (jarenlang in Het Parool, sinds 2001 in de Volkskrant) beschrijft hij het leven in zijn ontluisterende gewoonheid, maar met alle bijzonderheden van dien. Hij kan niet alleen van een mug een olifant maken, hij kan de olifant nog van het papier af laten dansen ook.
Bril is om zijn talent wel vergeleken met zijn illustere voorganger Simon Carmiggelt en door Remco Campert een 'grootmeester in het observeren' genoemd. Geen enkel detail van het dagelijks leven ontgaat hem: hij ziet een oude man een kroket eten en komt diens tragische levensgeschiedenis te weten; hij droomt weg bij het gezang van de merel in zijn tuin. Als geenander kan hij laten voelen dat het de kleine dingen zijn die het leven groots en meeslepend maken. Kwaliteit van leven zit hem in de details. Iedereen die er oog voor heeft kan er in delen en om er oog voor te kunnen krijgen, leze u Grote kleine dingen (en andersom).
Uitgave ter gelegenheid van de Wetenschap- en Techniekweek 2003 met als thema 'De kwaliteit van ons leven'
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren