Titel

Waar de geschiedenis begon

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Ex Oriente Lux

Prijs

12,50

Bijzonderheden

Als nieuw

Meer info
De oude culturen van Egypte en het Nabije Oosten zijn onze voorlopers. Hier ontwikkelden zich o.a. het alfabet, godsdienstige voorstellingen, literatuur en wetten, die de wortels van onze beschaving vormen. In Nederland is de studie van onze oudste geschiedenis al 75 jaar lang verbonden met het Nederlands Instituut voor het Nabije Oosten (NINO). Ter gelegenheid van dit jubileum beschrijven de auteurs van dit boek de veelzijdige werkzaamheden die zijzelf of andere Nederlandse onderzoekers verrichten bij opgravingen in Egypte en het Nabije Oosten en de studie van de oude culturen aan Nederlandse universiteiten. Ook komen de rijke museumcollecties in Nederland aan de orde.
Het is voor het eerst dat de archeologen en onderzoekers zelf de ontwikkelingen in hun vakgebied beschrijven, en zo laten zien wat de Nederlandse bijdrage is geweest bij de studie van de landen waar de geschiedenis begon.
Afbeeldingen
Olaf Kaper - Waar de geschiedenis begon
Olaf Kaper - Waar de geschiedenis begon
Olaf Kaper - Waar de geschiedenis begon
Olaf Kaper - Waar de geschiedenis begon
Huib History Books Bennekom

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huib History Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huib History Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huib History Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren