Titel

Ensor's Legacy / De erfenis van Ensor

Schrijver
Uitgever

, Pelckmans, 2024

Prijs

18,00

Verzendkosten

€ 6,99

Bijzonderheden

Paperback, 64 pag. NL / ENG., 201 x 126 x 8 mm ,illustr. in kleur / color, Nieuw / New. ISBN 9789463835213.

Meer info
In dit Ensorjaar zoomen we in op de impact die James Ensor had op kunstenaars van vandaag. Ge nt op de tentoonstelling Ensor En Sortie brengt dit boek ruim 20 hedendaagse Belgische kunstenaars samen die iets gemeen hebben met de meester van Oostende. Van Luc Tuymans en Fred Bervoets tot jonge kunstenaars als Jolijn Baeckelandt. Het gaat niet om directe be nvloeding, wel om een Ensoriaanse sfeer en ?esprit?. Het zijn kunstenaars die bewust de artistieke vrijheid opzoeken: ze zijn de luis in de pels, tegendraads, individualistisch, eigenzinnig in verf- en kleurgebruik en in materiaalkeuze. Ze houden van humor ? soms sardonisch, soms tongue in cheek ? en laten hun fantasie graag de vrije loop. Het zijn allemaal kenmerken die we in het rijke en diverse oeuvre van James Ensor aantreffen: hij is hun stamvader.
Afbeeldingen
Eric Rinckhout - Ensor's Legacy  /  De erfenis van Ensor
Erik Tonen Books Antwerpen

Bedankt voor uw bestelling bij Erik Tonen Books! **De verzendkosten NL en BE bedragen bij ons altijd €6,99 per bestelling, ongeacht gewicht en formaat.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Erik Tonen Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Erik Tonen Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Erik Tonen Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Erik Tonen Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Erik Tonen Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren