Titel

De Muggen dansen

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

W.L. & J. Brusse, Rott.

Prijs

65,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1923, 1e druk, 183 blz. Origineel bruinlinnen uitgeversband met zwarte opdruk. Lichte verkleuring van de band, voornamelijk rug is vaal. Binnenwerk/bladzijden schoon en spierwit.

Meer info
Recensie: Elseviers Geïllustreerd Maandschrift. Jaargang 34(1924)

Welk een groote stap vooruit deed met dit boek de auteur Van Loon! Hij overwon den al te intellectueelen psycholoog in zichzelf en leerde menschen scheppen! Men weet het wel van mij: van leuzen, ismes, werkmanieren, en hun precieuse onderscheidingen, pleeg ik niet veel notitie te nemen. Toch, als ik hier óók eens in dien geest definieeren moest, zou ik zeggen: dit is een boek van modern en sensitief realisme, maar beïnvloed door het nog moderner expressionisme. (‘De Muggen dansen’.... in 't begin werd ik zoowaar aan Houwink's Muggendans herinnerd). Expressionisme, voor zoover het op een sterke synthese van gemoedstoestanden aanstuurt heb ik er volle vrede mee. Van Loon behield zijn scherpen kijk op de werkelijkheid, maar werkte expressionistisch-subjectief bij zijn verwoording van die.... objectieve visie. Men ziét zijn menschen, men hoort hun stemmen, ondanks - of moet ik juist zeggen: dank zij? - de zeer eigene beschrijvingen en karakteriseeringen des auteurs. Wat mij nu alleen nog hindert is, dat ik dit boek meer technisch waardeeren, meer in détails bewonderen kan, dan als geheel. Ik begrijp niet goed: wat wou Van Loon er eigenlijk mee? Ik voel er geen dwingend ‘raison d'être’ in. Tot zóó ver heel mooi, zeide ik, na lezing in gedachte tot den auteur, maar had daar nu iets van gemaakt, een eenheid, samengevat door een groot gevoel, een idee.... iets dat gij ons zeggen wilde.... Aan ‘tranches de vie’ zijn wij ontwend. Werd ook De Muggen dansen tóch nog te vroeg, te nerveus-vlug uitgegeven misschien? O rust, geduldige rust, moeder der kunstwerken, wier vader de hartstocht is, hoezeer ontbreekt gij aan onzen tijd!
H.R. (= Herman Robbers)
Afbeeldingen
Loon, H. van - De Muggen dansen
Loon, H. van - De Muggen dansen
Lilith Den Bosch

Beste Boekenliefhebber
Fijn dat u een kijkje neemt in ons boekwinkeltje Lilith in Den Bosch.
Wij reageren altijd zo snel mogelijk op bestellingen. Heeft u binnen drie dagen geen reactie van ons ontvangen dan is onze nota mogelijk in uw spam-box (ongewenste email) geland.
We streven naar zo goed mogelijke beschrijvingen van de boeken. Kleine onvolkomenheden als potloodmarkeringen of namen en stempels van vorige eigenaren worden niet altijd vermeld. Wilt u zekerheid over de kwaliteit van een boek, dan kunt u ons daarover mailen. Op verzoek sturen we extra foto's.
Voor boeken die als brievenbuspakket binnen Nederland kunnen worden verstuurd bedragen de verzendkosten 3,95 euro (PostNL) Verzenden van boeken binnen Nederland per pakketpost kost 6,50 bij DHL. Ophalen van boeken is mogelijk na afspraak.
Een greep uit de mogelijke verzendtarieven:
Nederland
Postnl brievenbuspakket €3,95 (tot max. 28 mm dikte
Postnl pakket €7,00
DHL pakket €6,95
DHL afhaalpunt €4,45
België DPD pakket €8,88, klein pakket minder dan 3 kilo) €7,80
Postnl €9,00
Duitsland
DPD klein pakket tot 3kg €7,60 groot €9,90. PostNL €11,50.

Betalen vanuit het buitenland werkt zo:
Voor een betaling aan Antiquariaat Lilith met het IBAN NL27 INGB 0006 6508 24, volg je deze stappen:
Via Online Bankieren:
1. Log in op je online bankomgeving.
2. Kies voor een SEPA-overschrijving (normaal gesproken de standaardoptie voor Europese overschrijvingen).
3. Vul de volgende gegevens in:
1. IBAN: NL27 INGB 0006 6508 24
2. Naam van de ontvanger: Antiquariaat Lilith
3. BIC (optioneel): ING Bank heeft als BIC-code INGBNL2A, (maar dit is meestal niet vereist voor een SEPA-overschrijving.)
4. Vul het bedrag in.
5. Omschrijving/referentie: in dit geval: 4/10/24 1
6. Valuta: Dit zal automatisch in euro zijn.
7. Datum van uitvoering: Kies of je de betaling onmiddellijk of op een latere datum wilt uitvoeren.
8. Controleer alle gegevens en bevestig de betaling.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lilith.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lilith
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lilith een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lilith vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lilith kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren