Titel
Werken voor de eeuwigheid. Een geschiedenis van het Letterkundig Museum
Schrijver
Maas, Nop
Taal
Nederlands
ISBN
9789085420064
Uitgever
Meulenhoff
Prijs
€ 6,00
Bijzonderheden
2004, Gebonden in mooie staat
Meer info
Het Letterkundig Museum in Den Haag is het geheugen van de Nederlandse literatuur. In het Nederlandse literaire leven vormt het een vrijplaats. Hier verstommen ideologische en esthetische meningsverschillen. Zonder onderscheid des persoons bewaart het museum de literaire documentatie voor het nageslacht: brieven, manuscripten, knipsels, foto’s schilderijen en curiosa.
In Werken voor de eeuwigheid staat de passie voor de literatuur centraal. Nop Maas beschrijft de voorgeschiedenis, de lotgevallen en de activiteiten van het museum. Mede door de vele anekdotes en vaak verrassende illustraties toont Werken voor de eeuwigheid een uniek en soms onthullend beeld van een halve eeuw werken in Neerlands lettertuin.
Afbeeldingen
Wij sturen altijd een mail met eventueel betaallink. Deze kan in de spam terecht komen. Wij sturen de mail met het volgende alias: hanspronk49@gmail.com
Portokosten voor brievenbuspakjes in Nederland € 3,95. Portokosten pakketten in Nederland € 4,45 bij verzending naar DHL afhaalpunt. Afleveren aan huis dan € 7,00. Wanneer afleveren aan huis gewenst is dan na bestellen wachten op betaallink, en bij bestellen aangeven thuisbezorgen.
Naar België versturen we via Mondial Relay, dat betekent verzending naar afhaalpunt. De verzendkosten bedragen dan € 6,60. Er kan ook gekozen worden voor DPD waarvoor de verzendkosten € 8,15 zijn, dan bezorging aan huis. Graag bij bestellen aangeven wat de voorkeur heeft.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenkansje
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenkansje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenkansje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenkansje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.