Titel

De aanval op Dieppe - Jubilee - 19 augustus 1942

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Aspekt

Prijs

10,00

Beschikbaar

5 exemplaren

Bijzonderheden

Als nieuw

Meer info
De Aanval op Dieppe – Jubilee – 19 augustus 1942 is één van de meest bekend geworden Britse acties tijdens de Tweede Wereldoorlog. Het zou een korte verkenningsactie van enkele uren worden, om de reactie van de Duitsers te testen bij een aanval op de Franse kust. Er werd uiteindelijk besloten tot een onderneming met een verblijf van negen uur op Franse bodem. Het doel was de haveninstallaties en de kustverdediging van Dieppe te vernielen. Canadese troepen die reeds lang in Engeland verbleven werden ingezet. Daarbij kwam dat Rusland sinds 22 juni 1941 in oorlog met Duitsland was. De Russen drongen aan op een West Front om meer Duitse strijdkrachten te binden. Om deze reden werd een zwaardere ‘verkenningsactie’ gepland bestaande uit twee divisies Canadese Infanterie, een tankbataljon en Britse commando’s. De Britse marine was verantwoordelijk voor het transport van de troepen en de Britse luchtmacht voor de luchtsteun.
Afbeeldingen
Bas de Groot - De aanval op Dieppe - Jubilee - 19 augustus 1942
Bas de Groot - De aanval op Dieppe - Jubilee - 19 augustus 1942
Bas de Groot - De aanval op Dieppe - Jubilee - 19 augustus 1942
Bas de Groot - De aanval op Dieppe - Jubilee - 19 augustus 1942
Huib History Books Bennekom

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huib History Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huib History Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huib History Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren