Titel
Breda, stad van Borderlords en Baronnen
Schrijver
Leo Nierse
Taal
Nederlands
Uitgever
Verse Hoeven
Prijs
€ 14,00
Bijzonderheden
Hardcover 21 juni 2003 128 pagina's
Meer info
Pracht boek bij het 750 jarig bestaan van de stad Breda verschenen begin deze eeuw en geeft inzicht de bestuurlijke ontwikkeling in deze aan de rivier Mark gelegen vesting met een Nassau verleden. Mooi geillustreerd en creatief beschreven.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Paradijs Boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Paradijs Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Paradijs Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Paradijs Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.