Titel
De meest essentiele zaken zijn onzichtbaar. 365 aforismen over mens, maatschappij, godsdienst en kerk
Schrijver
Geet, Dick van
Taal
Nederlands
ISBN
9789043511551
Uitgever
Kok
Prijs
€ 5,00
Bijzonderheden
2006, gebonden, 384 blz. schutblad netjes afgesneden om inschrift te verwijderen, verder keurig
Meer info
Met een verdiepingsgedeelte voor wie dat wenst
Weekthema’s die het kerkelijk en wereldlijk jaar volgen
Aforismen zijn ook via register te vinden
De meest essenti zaken zijn onzichtbaar laat zich goed gebruiken als dagboek. Tegelijkertijd is het een bron van allerlei aforismen over geloof en religie, levensbeschouwing en filosofie.
hoe kunnen we verwachten iets van God te vernemen als onze ‘telefoonlijn’ altijd een gesprekstoon geeft?
de evolutietheorie heeft haar ontstaan slechts te danken aan de toevallige producten van de evolutie (onze hersens), wat haar betekenis relativeert.
het leven is een raadsel dat niet uit zichzelf kan worden opgelost
Afbeeldingen
LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-
Geen verzending naar de Verenigde staten
Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.
Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
- Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.