Titel

Co Jenevo

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Aspekt

Prijs

7,50

Bijzonderheden

Als nieuw

Meer info
Co Jenevo is figuurlijk een kind van de duivel, volledig handelend zonder geweten. Hij is op zoek naar status en macht. Eigenlijk heeft Co maar één doel, namelijk god worden. Niet qua daden, maar vooral op het gebied van de onaantastbare status van god. Op de momenten dat Co zijn kwetsbaarheid toont, of plichtmatig toe moet laten komt er een hoge sensitiviteit bij hem naar boven. Co kan dit niet erkennen en probeert niet meer in dit soort situaties te komen. Stapje voor stapje komt hij dichter bij zijn doel, wat hij ook zal behalen. Eenmaal regerend over zijn eigen godendom, het leiden van het grootse IncasCo, ontbeert het Co aan uitdagingen. Door het ervaren van deze leegte komt hij weer in aanraking met zijn sensitiviteit met catastrofale gevolgen. Op het einde mag de lezer zijn of haar eigen conclusie(s) trekken over Co Jenevo.
Afbeeldingen
Jan Weijenberg - Co Jenevo
Jan Weijenberg - Co Jenevo
Jan Weijenberg - Co Jenevo
Jan Weijenberg - Co Jenevo
Huib History Books Bennekom

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huib History Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huib History Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huib History Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren