Titel
De laatste zucht van de Moor
Schrijver
Salman Rushdie
Taal
Nederlands
ISBN
90254518813
Uitgever
Pandora
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
448 pp. 2x gelezen 5e druk 2001
Meer info
Ik ben journalist geweest en meen te kunnen schrijven. Maar dat is niet te vergelijken met het schitterende taalgebruik, het spelen met de taal van Rushdie. Wat een genot! Heel knap verweven in dat schoons gaat een verhaal schuil. An sich is dat Indische verhaal niet zoveel bijzonders, maar de beschrijving van de karakters en de bijzonderste uitweidingen, ja, dat is het bijzondere aan Rushdie lezen. Aan te bevelen!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bookshop Peter
- Na uw bestelling ontvangen u en Bookshop Peter een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bookshop Peter vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bookshop Peter kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.