Titel

Van Babylon tot Bagdad

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Aspekt

Prijs

6,00

Beschikbaar

3 exemplaren

Bijzonderheden

Als nieuw

Meer info
De geschiedenis van de infanterie is de geschiedenis van de mensheid. De levenswil en de energie der volkeren weerspiegelen zich in de infanterie. Zo oud als de mensheid zelf, is het gewapende voetvolk. De Neanderthalers stonden waarschijnlijk al grommend en gewapend met stokken en stenen tegenover elkaar... In het stenen tijdperk beschikte men over vlijmscherpe vuurstenen pijlpunten, speren en strijdbijlen.

Pas de eerste grote beschaving, het Assyrische Rijk, was in staat om een goed georganiseerd leger op te bouwen en daarmee alle omringende gebieden te veroveren. Dit was alleen mogelijk met een gedisciplineerde en strijdlustige infanterie, die als belangrijkste eigenschap had: dapperheid en standvastigheid. Hiermee is het karakter van de infanterie tot op heden getekend. De benaming 'infanterie' is pas in 1485 ontstaan door de Spaanse veldheer Consalvo van Cardova. Hij noemde zijn soldaten zijn kinderen, en sindsdien heet het voetvolk overal infanterie.
Afbeeldingen
Anton Verhey - Van Babylon tot Bagdad
Anton Verhey - Van Babylon tot Bagdad
Anton Verhey - Van Babylon tot Bagdad
Anton Verhey - Van Babylon tot Bagdad
Huib History Books Bennekom

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huib History Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huib History Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huib History Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren