Titel

Panorama van 100 jaar Garnizoen Ede. 1906-2006.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789080125766

Uitgever

Gemeente Ede

Prijs

7,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2006 Gebonden, 106 pp.

Meer info
Bij de voorlaatste eeuwwisseling wist nog niemand dat Edeeen garnizoensplaats zou worden. Bij de laatste eeuwwisseling had niemand gedacht dat de opheffing van het garnizoen Ede binnen een aantal jaren zou plaats vinden. In dit boek is het verhaal opgenomen over de komst en ontwikkeling, de groei en verandering maar vooral ook van de mensen achter het Garnizoen Ede. De periode 1906 tot heden wordt uitgebreid, maar toch ook weer verkort in beeld gebracht. Vooral de beelden geven een indruk van alles wat er in die afgelopen eeuw is gebeurd. Veel militairen, maar ook veel burgers zijn te zien. Het verhaal wil duidelijk maken hoe de militairen het garnizoen hebben gemaakt.
De boekenzolder Sellingen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De boekenzolder.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De boekenzolder
  • Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren