Titel

Van Bilderdijk tot Huizinga. Historische toetsingen

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Het Spectrum Aula-boek 129, Utrecht/Antwerpen 1963

Prijs

2,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Paperback 253 pp. Lichte verbruining aan de randen der bladzijden, verder prima exemplaar.

Meer info
Pieter Geyl (1887-1966) was hoogleraar geschiedenis aan de Universiteit van Londen (1919-1936) en later aan de Universiteit van Utrecht (1936-1958). Hij had een zeer goede pen en voerde graag nog steeds zeer lezenswaardige polemieken. Van hem is de uitspraak: ‘De geschiedenis is een discussie zonder eind’. In dit boek zijn vijf essays van hem gebundeld: Een eeuw strijd om Bilderdijk, Multatuli en Van Lennep, Busken Huet als geschiedschrijver, Reacties op Ter Braak en Du Perron, Huizinga als aanklager van zijn tijd.
Afbeeldingen
Geyl, P. - Van Bilderdijk tot Huizinga. Historische toetsingen
Geyl, P. - Van Bilderdijk tot Huizinga. Historische toetsingen
Kutu Buku Rajin Goes

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Kutu Buku Rajin.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Kutu Buku Rajin
  • Na uw bestelling ontvangen u en Kutu Buku Rajin een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kutu Buku Rajin vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Kutu Buku Rajin kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren