Titel

Neo-impressionisten

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789066301320

Uitgever

Waanders, Zwolle

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

1988, 224 pp, gebonden met stofomslag

Meer info
In 1886 presenteerde Georges Seurat een aantal opzienbarende schilderijen. Zich baserend op recente ontdekkingen op het gebied van de optica en kleurtheorieën legde hij zich toe op zorgvuldig opgebouwde composities die geheel bestonden uit stippen van pure kleur. De techniek werd ook wel pointillisme genoemd. Zijn werk creëerde een waar schandaal. Dit rijk geïllustreerde kunstboek behandelt de bloeiende stroming die met het werk van Seurat ontstond. De kunstenaars noemden zich neo-impressionisten omdat ze zich wilden afzetten tegen de intuïtieve methode van de impressionisten.
Prima staat.
Afbeeldingen
Lee, Ellen Wardwell - Neo-impressionisten
't boekenmagazijn Kuringen

't Boekenmagazijn is een verzendantiquariaat gelegen in Hasselt. Wij verzenden via bpost of DPD. Na afspraak kunnen de boeken ook afgehaald worden.
Wij streven ernaar om boeken in zeer goede staat tot nieuwstaat aan te bieden aan een scherpe prijs.
Naast een algemeen assortiment zijn onze specialiteiten kunst, krijgsgeschiedenis en oude prenten.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel 't boekenmagazijn.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met 't boekenmagazijn
  • Na uw bestelling ontvangen u en 't boekenmagazijn een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van 't boekenmagazijn vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • 't boekenmagazijn kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren