Titel

Macbeth 2002 en Alex naar William Shakespeare

Schrijver
Uitgever

Fantom

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

202404091711, Antwerpen, Fantom, 1999, Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed

Meer info
Paperback, in-8, 143 pp.

In "Macbeth 2002 en Alex naar William Shakespeare" onderzoekt Guido Lauwaert de invloed van de klassieke werken van William Shakespeare, met name Macbeth, op de moderne tijd en onze hedendaagse cultuur. Het boek brengt de thematiek en de personages van Shakespeares tragedies naar het heden, waarbij Lauwaert de vertaling en interpretatie van het werk in de context van de 21ste eeuw plaatst. Het werk reflecteert ook op de relatie tussen klassieke literatuur en de nieuwe vormen van culturele expressie.

Lauwaert biedt een interessante en actuele blik op de voortdurende relevantie van Shakespeares werk en hoe deze werken blijven inspireren, zowel in literatuur als in theater en andere media.
Afbeeldingen
LAUWAERT Guido - Macbeth 2002 en Alex naar William Shakespeare
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren