Titel

Slank worden en blijven met vetverbrandende voeding

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789043804592

Uitgever

Onbekend

Prijs

5,00

Bijzonderheden

In goede staat!

Meer info
Slank worden door zoveel te eten als u wilt...
Onmogelijk, zult u denken. Dit boek bewijst dat het echter wél kan. Vetverbrandende voeding legt uit hoe u op een gezonde manier overtollige kilo's kwijtraakt zonder honger te lijden of strenge diëten te volgen. Het geheim van deze nieuwe theorie zijn 30 vetverbrandende voedingsmiddelen die u naar hartelust kunt combineren om lekkere én eenvoudige gerechten te bereiden. Bovendien mag u zoveel van die voedingsmiddelen eten als u wilt. Zelfs feestjes of gezellige etentjes zijn geen verboden terrein! Verder vindt u in dit boek: * meer dan 50 heerlijke, vetarme recepten aanwijzingen om vetverbrandende voedingsmiddelen uit te kiezen de beste menukeuzes voor als u uit eten gaat * tips om uw dieet vol te houden eenvoudige lichaamsbeweging voor een snellere vetverbranding - inspirerende getuigenissen Veel succes en eet smakelijk
Afbeeldingen
Judy Jameson - Slank worden en blijven met vetverbrandende voeding
Judy Jameson - Slank worden en blijven met vetverbrandende voeding
Boekenkruispunt Almelo

Al heel mijn leven ben ik gek op boeken—de geur van papier, de pracht van verhalen, en de rust die je vindt tussen de bladzijden. Na jarenlang met liefde boeken te verzamelen, besloot ik mijn passie te delen: met deze kleine online winkel, gevuld met verhalen die me geraakt hebben.

Of je nu zoekt naar een spannend avontuur, een nostalgisch kinderboek, of gewoon iets moois voor op je nachtkastje—kijk rustig rond. Elk boek dat je hier vindt, is met zorg uitgekozen en klaar om een nieuw thuis te vinden.

Dank je wel voor je bezoek, en veel leesplezier!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenkruispunt.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenkruispunt
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenkruispunt een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenkruispunt vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenkruispunt kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren