Titel
De rijst is al pap geworden. Indië-veteranen vertellen hun verhaal.
Schrijver
Kamp. Jeannet van de. (redactie).
Taal
Nederlands
Uitgever
J.H. Kok. Kampen.
Prijs
€ 7,50
Bijzonderheden
2001, 1e druk, 136 pagina's, softcover, formaat: 21,5 x 13,5 cm. Conditie: In bijna nieuwstaat. Zie foto's.
Meer info
Samenvatting:
In dit boek komen zeven van deze veteranen aan het woord. Zij vertellen op indrukwekkende wijze hun levensgeschiedenis en de manier waarop zij hun Indië-ervaringen hebben verwerkt. Tevens is een selectie van de expositie-foto's in een apart katern opgenomen.
In dit boek komen zeven van deze veteranen aan het woord. Zij vertellen op indrukwekkende wijze hun levensgeschiedenis en de manier waarop zij hun Indië-ervaringen hebben verwerkt. Tevens is een selectie van de expositie-foto's in een apart katern opgenomen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Toetje
- Na uw bestelling ontvangen u en Toetje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Toetje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Toetje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.