Titel

De geschiedenis van de hitlerjugend - een indringend beeld van de jongerenafdeling van de nazi-partij

Schrijver
Uitgever

Zuidnederlandse Uitgeverij

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

202403222220, Aartselaar, Zuidnederlandse Uitgeverij, 2003, Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed

Meer info
Paperback, in-8, 192 pp., illustraties, foto's, index/register.

"De geschiedenis van de Hitlerjugend" door Brenda Ralph Lewis is een diepgaande studie van de jeugdafdeling van de Nazi-partij. Het boek biedt een gedetailleerd en onthullend beeld van de organisatie, haar leden en haar activiteiten. Het onderzoekt hoe de Hitlerjugend werd gebruikt om de ideologie van het nazisme te verspreiden en jongeren te indoctrineren. Het boek beschrijft ook de rol die de Hitlerjugend speelde tijdens de Tweede Wereldoorlog, inclusief hun deelname aan militaire operaties. Het is een essentieel werk voor historici die geïnteresseerd zijn in de geschiedenis van het Derde Rijk, de Holocaust en de invloed van het nazisme op de jeugd.
Afbeeldingen
LEWIS Brenda Ralph - De geschiedenis van de hitlerjugend - een indringend beeld van de jongerenafdeling van de nazi-partij
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren