Titel

Waarom mannen zo lachwekkend zijn

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789024379002

Uitgever

Zuid-Nederlandse Uitgeverij

Prijs

1,95

Bijzonderheden

Paperback. In goede staat, lichte verkleuring van de kaft en binnenwerk. Zie foto's. Wordt goed verpakt en snel verzonden!

Meer info
Paperback. In goede staat, lichte verkleuring van de kaft en binnenwerk. Zie foto's. Wordt goed verpakt en snel verzonden!

Oorspronkelijke titel: How are men like noodles? The ultimate jokebook about men. Part 1 & 2

Wat is het verschil tussen een circusclown en de gemiddelde man?
Een circusclown draagt met opzet belachelijke kleren.
Wat is het verschil tussen een vriendje en een echtgenoot?
Ongeveer vijftien kilo.

Een boekje vol man-onvriendelijke grappen.
Afbeeldingen
Cindy Garner - Waarom mannen zo lachwekkend zijn
Cindy Garner - Waarom mannen zo lachwekkend zijn
Cindy Garner - Waarom mannen zo lachwekkend zijn
Cindy Garner - Waarom mannen zo lachwekkend zijn
Mooi en niet te duur Den Haag

Mooie boeken (eerlijk over de staat en goede foto's) en niet te duur. Het is immers zonde als boeken niet gelezen worden! --- Verzendkosten worden zo laag mogelijk gehouden. Sterk gereduceerd tarief voor verzenden naar België. --- Snelle verzending en goed verpakt met duurzame materialen (papiertape, hergebruikt karton en opvulling). --- Ophalen in Den Haag en verzenden naar het buitenland is mogelijk.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Mooi en niet te duur.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Mooi en niet te duur
  • Na uw bestelling ontvangen u en Mooi en niet te duur een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Mooi en niet te duur vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Mooi en niet te duur kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren