Titel

Uitdagingen van deze tijd in bijbels perspectief

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789063181635

Uitgever

Novapres Apeldoorn

Prijs

7,50

Bijzonderheden

1999, 543 pag., paperback, paar onderstrepingen met potlood

Meer info
Wat heeft het christelijk geloof te zeggen over de problemen van de moderne samenleving? Oftewel, hoe relevant is de boodschap van de Bijbel voor het leven van nu?

Dat is de vraag die John Stott al vele jaren ter harte gaat. Hij is de meest toonaangevende evangelische theoloog van dit moment, en tegelijkertijd uiterst maatschappelijk betrokken.

In de jaren tachtig was hij een van de oprichters van het London Institute for Contemporary Christianity -een studiecentrum voor 'eigentijds christendom'. Dit werd de voedingsbodem voor het magistrale boek 'Issues facing christians today'(1988), dat op slag een bestseller werd.

In 1999 verscheen een geheel herziene uitgave, nu ook in het Nederlands! Hier is veel recent onderzoeksmateriaal in verwerkt. John Stott gaat veel uitvoeriger in op de zorg van het millieu en de snel slinkende hulpbronnen.

Ook op het terrein van de menselijke relaties komt breed aan bod, inclusief een diepgaande bespreking van de homoseksualiteit die zowel binnen als buiten de kerk veel opzien zal baren.

Verder veel aandacht voor oorlog, armoede werkgelegenheid en de verhouding tussen mannen en vrouwen. Nu kunnen we ook in ons land onze winst doen met het grondige en gelovige denkwerk dat John Stott en zijn medestanders al vele jaren hebben verricht.


'Dit boek berg je na één keer lezen niet op maar houd je voortdurend binnen handbereik. Na ieder journaal zou je er in willen grasduinen. Met iedere bijbelkring zou je er een aantal avonden aan kunnen besteden. Het is gezonde kost voor christenen die niet van de wereld zijn maar wel midden in de wereld willen staan.' Evert van de Poll
Afbeeldingen
Stott, John - Uitdagingen van deze tijd in bijbels perspectief
Stott, John - Uitdagingen van deze tijd in bijbels perspectief
P.Z.C. Zeist

P.Z.C. Zeist verkoopt tweedehands boeken ten bate van de Zending Gereformeerde Gemeenten.
Met uw aankoop steunt u het goede doel.

Vragen worden binnen een werkdag beantwoord.
Onze verzenddagen zijn op dinsdag en donderdag.
Boeken die besteld worden op dinsdag na 11.00 uur worden op donderdag verzonden.
Boeken die besteld worden op donderdag na 11.00 uur worden op dinsdag verzonden

Het is mogelijk om met iDeal te betalen.

Past uw bestelling door de brievenbus, dan betaalt u 3,95 euro verzendkosten. Voor pakketten zijn de verzendkosten 6,20 euro. Bij bestelling van meerdere boeken brengen we aan portokosten alleen het bedrag van het boek met de hoogste verzendkosten in rekening. Bij betaling met iDeal worden de verzendkosten automatisch berekend.

Op zondagen verwerken wij geen mail en bestellingen.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel P.Z.C..

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met P.Z.C.
  • Na uw bestelling ontvangen u en P.Z.C. een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van P.Z.C. vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • P.Z.C. kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren