Titel
De Wereld van het Paard
Schrijver
Groesbeek, H en Mensing, H
Taal
Nederlands
Uitgever
Lekturama BV
Prijs
€ 10,45(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1982, 1e druk, kunstleer gebonden, 128pp, 30,5cm x 22,5cm x 1,8cm, ca 800 gram
Meer info
Gebonden, luxe uitstraling, groen kunstleer gebonden met titel in goud. Oorspronkelijke stofomslag (zie foto 3) niet meer aanwezig. Zeer goede en nette staat, enkel klein roestplekje op achterschublad. Beschrijvingen met veel kleurenfoto's, met alfabetische index.
Afbeeldingen
Boektoedeloe
Nieuw-Weerdinge
Boektoedeloe beheert een bescheiden privécollectie (duizendtal boeken). Van tijd tot tijd wordt een aantal verkocht, stuk voor stuk geselecteerd op kwaliteit, voor een schappelijke prijs. Ophalen op afspraak of gratis bezorgen mogelijk (regio Emmen). Verzendkosten vanaf €4,40. Bestelling van meerdere boeken ineens met interessante korting. Vraag gerust naar de mogelijkheden. Veel boek- en leesplezier!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boektoedeloe
- Na uw bestelling ontvangen u en Boektoedeloe een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boektoedeloe vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boektoedeloe kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.