Titel
De Cock en de dode meesters - deel 41
Schrijver
Baantjer, A.C.
Taal
Nederlands
ISBN
9789026106637
Uitgever
De Fontein
Prijs
€ 3,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1992, 133pp, paperback, in goede staat
Meer info
Kort na elkaar worden drie juristen dood in de Brouwersgracht aangetroffen. Een zaak voor De Cock. Een jonge officier van justitie, belast met een onderzoek naar de maffia, wordt al vijf dagen vermist; een lijk met een klavertje-vier-tatoeage in de Brouwersgracht; een onwillige getuige van de rechtbank en een toeschietelijke informante van een cricketclub; een vermoorde advocaat (die connecties had met de maffia) en een competentiestrijd met de narcoticabrigade... Dit alles komen rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder op hun pad tegen tijdens de eerste dagen van een regenachtige herfst.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.