Titel

De zeven van strak

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Aspekt

Prijs

7,50

Bijzonderheden

Als nieuw

Meer info
De zeven van Strak is een avontuurlijke en spirituele reis van zeven mensen die rond 1876 vanuit Middelburg naar Tibet reizen. Onderweg langs steden als Valletta, Caïro, Aden en Bombay ontmoeten ze fysieke tegenslagen, maar komen ze ook steeds meer tot de ontdekking dat ze ieder voor zich over gaven beschikken die hun wereld op hun kop zet. Daarbij worden ze zowel tegengewerkt als geholpen. Deze tweede roman van Robbert Jan Swiers toont opnieuw zijn gedrevenheid om de wereld om zich heen te begrijpen en daar op een literaire manier vorm aan te geven. Robbert Jan Swiers (Middelburg, 1959) heeft veel publicaties op zijn naam staan: kinderboeken, historie, archeologie, natuur, poëzie, romans en hij werkte mee aan taal- en geschiedenismethodes. Daarnaast is hij actief (geweest) in muziek, muziektheater, film en kleinkunst en werkt hij mee aan actuele ontwikkelingen op het gebied van kunst en cultuur.
Afbeeldingen
Robbert Jan Swiers - De zeven van strak
Robbert Jan Swiers - De zeven van strak
Robbert Jan Swiers - De zeven van strak
Robbert Jan Swiers - De zeven van strak
Huib History Books Bennekom

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huib History Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huib History Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huib History Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren