Titel

Waar bemoeit u zich mee / bespiegelingen over de morele dilemma's in het werk van de raad voor de kinderbescherming

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789088502569

Uitgever

SWP, Uitgeverij B.V.

Prijs

8,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2011, paperback, zgan, 149 pag

Meer info
We hebben allemaal het beste voor met kinderen. Toch zijn er ouders die falen, de belangen van hun kinderen schaden, die de ontwikkeling van hun kinderen tot autonome, aangepaste en participerende volwassenen in de weg staan. Er zijn zelfs ouders bij wie een kind niet veilig is. Vinden wij. Zodat we er op zijn minst iets van moeten zeggen als naaste familie, als goede buur, als arts, leerkracht, hulpverlener of andere professional. In het belang van het kind. Zodat we er uiteindelijk toe komen om aan een bevoegde instantie te vragen om in te grijpen. Maar wat is dat eigenlijk, het belang van het kind? Wie zijn wij om te vinden dat dit belang geschaad wordt? Wat legitimeert de bevoegdheid van de instantie die daadwerkelijk kan ingrijpen - de Raad voor de Kinderbescherming, als onderdeel van de staat? Dit boek gaat over de morele grondslagen van het werk van de Raad voor de Kinderbescherming. Het stelt vragen aan de orde over wat 'goed' is en wat 'niet meer goed genoeg' in het leven van kinderen en hun ouders, en wat dit betekent voor de Raad voor de Kinderbescherming en de mensen die er werken.

NOOT VAN DE VERKOPER: DE RvK MEENT ZICH TE MOGEN VEROORLOVEN MENINGEN TE HEBBEN OVER, VOORAL, VADERS. DIE KUNNEN NIET VOOR KINDEREN ZORGEN (VINDEN ZIJ) WANT OOK AL HEEFT EEN VADER AL MEER DAN EEN JAAR BEWEZEN DAT HIJ DAT WEL KAN EN ALS BIJ CONTROLE BIJ HEM THUIS NERGENS AANMERKINGEN OPGEMAAKT KUNNEN WORDEN, DAN NOG VERWIJZEN ZE DE KINDEREN NAAR EEN OVERSPELIGE MOEDER. Dus zo geweldig is de raad voor Kinderbescherming nu ook weer niet!
Afbeeldingen
Theunissen, Wim - Waar bemoeit u zich mee / bespiegelingen over de morele dilemma's in het werk van de raad voor de kinderbescherming
De Tresoor Lage Zwaluwe

Alle prijzen zijn excl. verzendkosten. Afhalen kan in Lage Zwaluwe Betalen via PayPal op verzoek mogelijk.Opruiming van mijn boekenverzameling, het loopt anders uit de hand! Kijk ook eens naar de mogelijkheid van meerdere boeken om de verzendkosten te drukken. ALTIJD EVEN IN UW SPAM KIJKEN, WANT HEEL VAAK KOMEN DAAR MIJN MAILS TERECHT

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Tresoor.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Tresoor
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Tresoor een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Tresoor vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Tresoor kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren