Titel
Het Amsterdams hoerdom, Prostitutie in de zeventiende en achttiende eeuw
Schrijver
Pol, Lotte van de
Taal
Nederlands
ISBN
9789028417502
Uitgever
Wereldbibliotheek - Amsterdam (1996)
Prijs
€ 24,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
493pp.- 22 x 14 cm - gebonden softcover - ongelezen staat - GRATIS verstuurd binnen Nederland
Meer info
“Lotte van de Pol gebruikte voor haar onderzoek alle mogelijke bronnen. Zo bestudeerde ze duizenden processtukken tegen prostituées en hun waarden en waardinnen, onderzocht ze het overheidsbeleid, de rol van de kerk en het grote belang van eer en goede naam, verdiepte ze zich in de conflicten van bordeelhoudsters met hun buren en in de arbeidsovereenkomsten tussen de prostituées en hun werkgeefsters, en keek ze naar de verstrengeling van prostitutie en zeevaart.”
Afbeeldingen
tyn en sammi
's-Hertogenbosch
VOOR UW INFORMATIE: Bij het plaatsen van een bestelling reageren wij vrijwel altijd dezelfde dag.
Heeft u geen reactie in uw mailbox ontvangen? Kijk dan even in de map 'SPAM' of 'Ongewenst'.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met tyn en sammi
- Na uw bestelling ontvangen u en tyn en sammi een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van tyn en sammi vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- tyn en sammi kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.