Titel

Orfeo ed Euridice

Schrijver
Uitgever

Gerard Mortier

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

202403051703, Brussel, Gerard Mortier, 1988, Very good, très bel état

Meer info
Paperback, in-8, 132 pp., illustrations, Fotoregister

"Orfeo ed Euridice" van Ursel Hermann is een gedetailleerde studie van de beroemde mythe van Orpheus en Eurydice. Het boek onderzoekt de verschillende interpretaties en aanpassingen van het verhaal door de eeuwen heen, van de vroegste Griekse bronnen tot moderne hervertellingen. Hermann analyseert ook de muzikale en artistieke interpretaties van het verhaal, met name de beroemde opera van Christoph Willibald Gluck. Dit boek is ideaal voor historici die geïnteresseerd zijn in de klassieke oudheid, mythologie, en de invloed van deze verhalen op latere kunst en cultuur.
Afbeeldingen
HERMANN Ursel - Orfeo ed Euridice
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren