Titel
Van Praag 1948 tot Vilvoorde 1954, Politiek- biografische gesprekken met Louis van Geyt, Gesprekspartner: Alain Meyen.
Schrijver
Meyen, Alain, Louis van Geyt
Taal
Nederlands
ISBN
9789075368123
Uitgever
IMAVO-DACOB, Brussel
Prijs
€ 15,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2001, 197 pagina's, paperback, in goede staat
Meer info
Waarom wordt iemand communist? Communist worden, wat betekende dat in de heetste jaren van de Koude Oorlog? Wat was communisme in 1948? Wat was communisme in 1953, het jaar waarin Stalin stierf? Louis van Geyt beantwoordt vragen die worden gesteld door Alain Meyen, historicus.
Oost-West
Oost-Graftdijk
Particulier die zijn boekenkast aan het uitruimen is, zowel Nederlandse als Engelse titels.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Oost-West
- Na uw bestelling ontvangen u en Oost-West een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oost-West vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Oost-West kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.