Titel
Het dramatische jaar 1919
Schrijver
Johan van Duyse
Taal
Nederlands
Uitgever
Aspekt
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
Als nieuw
Meer info
Op 11 november 1918 werd weliswaar de wapenstilstand afgekondigd, maar daarna ging het vechten gewoon door. Met name aan het oostfront. Westerse troepen gingen daar de revolutionairen van Lenin te lijf. Overal in Oost-Europa braken gevechten uit. Alleen mochten die officieel geen oorlog meer heten.
Heel de wereld had te lijden onder de Spaanse griep, een ziekte die nog meer slachtoffers maakte dan de 9 miljoen in de Oorlog.
In Versailles werd een half jaar vergaderd over een Vredesakkoord. Een akkoord dat nog geen twintig jaar later zou leiden tot de volgende vernietigingsoorlog.
Heel de wereld had te lijden onder de Spaanse griep, een ziekte die nog meer slachtoffers maakte dan de 9 miljoen in de Oorlog.
In Versailles werd een half jaar vergaderd over een Vredesakkoord. Een akkoord dat nog geen twintig jaar later zou leiden tot de volgende vernietigingsoorlog.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Huib History Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Huib History Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.