Titel

Vechtkunst voor managers / de strategie van de martial arts

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789038913292

Uitgever

Elmar

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2004, hardcover

Meer info
Binnen organisaties wordt onderling veel gevochten. Niet fysiek, maar verbaal. De meeste mensen hebben echter geen inzicht in hun eigen persoonlijke kracht en de manier waarop ze die constructief en efficiënt kunnen inzetten in hun contact met anderen. Met andere woorden: ze weten niet hoe ze op een respectvolle wijze met anderen kunnen vechten. Daardoor raken in veel organisaties mensen 'gewond' en 'beschadigd'. Door vanuit de vechtkunsten te kijken naar menselijke relaties en interacties, en de principes te hanteren die binnen de vechtkunsten gelden, kun je leren hoe je op een goede manier kunt vechten. Als je als manager inzicht hebt in (het inzetten van) je eigen kracht, heb je de positie en de mogelijkheden om de potentie die bij je medewerkers aanwezig is, te activeren en aan te wenden ten gunste van de gehele organisatie. Je kunt je mensen omvormen tot weerbare, pro-actieve en communicatieve medewerkers die met elkaar een gezonde, open, volwassen organisatiecultuur creëren en die dankzij een heldere strategie hun targets halen. De manager die zijn eigen kracht kent, kan de kracht in zijn organisatie optimaal benutten, en levert daarmee een belangrijke bijdrage aan meer efficiëntie en betere (bedrijfs)resultaten.
Afbeeldingen
Seegers, S. - Vechtkunst voor managers / de strategie van de martial arts
KC Bookshop Amsterdam

Voor verzending maak ik gebruik van Post NL en kies hierbij de meest passende manier van verzenden tegen de dan geldende tarieven. Overleg over bezorgen anders dan via post is altijd mogelijk.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel KC Bookshop.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met KC Bookshop
  • Na uw bestelling ontvangen u en KC Bookshop een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van KC Bookshop vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • KC Bookshop kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren