Titel
The Magic Pudding
Schrijver
Lindsay, Norman
Taal
Engels
ISBN
9780732284329
Uitgever
Angus & Robertson
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2008, gebonden, 228 pp, in goede staat, dedicatie in potlood van schenker aan ontvanger
Meer info
Een magische pudding die Albert heet en die nooit opraakt. Hij raakt in allerlei situaties verzeild, onder andere doordat dieven hem willen stelen. Het is een Australische klassieker, voor het eerst in 1918 verschenen, waarin dieren uit Australië een hoofdrol spelen: de koala Bunyip Bluegum, een wombat, kangoeroes etc. De schrijver heeft hier bewust voor gekozen. Tot dan toe was Australische jeugdliteratuur Europees gekleurd. Met veel Australische humor. Een must-have voor liefhebbers van 'down under'.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met PiJo
- Na uw bestelling ontvangen u en PiJo een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van PiJo vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- PiJo kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.