Titel

blauwe marietje

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Uitgeverij Andries Blitz - Laren

Prijs

2,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

182 pag. paperback

Meer info
band en illustraties Anne Mieke van Ogtrop

Mevrouw Henriëtte van Eyk schreef met dit boek een nieuw hoogtepunt in haar al zo rijke carrière.
'Blauwe Marietje' is het auto'tje van de schrijfster waarmede zij talrijke tochtjes in ons schone Nederland maakt. Tochten die ook voor de lezers te maken zijn. Natuurlijk gebruikt Mevrouw van Eyk haar ogen beter dan de doorsnee mens, maar wanneer zij u wijst op speciale onbekende plekjes, ziet u ongetwijfeld alles ook zoals zij het zag. 'Blauwe Marietje' is een zeer bijzondere auto, zij kan nl. denken en spreken en schroomt niet de bestuurster af en toe de waarheid te zeggen. 'Blauwe Marietje' leeft, 'Blauwe Marietje' is een auto zoals wij stiekem ook hebben. Hoe vaak zal het niet gebeuren dat u ook iets zegt tot uw auto? Mevrouw van Eyk heeft echter het voordeel dat haar auto iets terug zegt!
'Blauwe Marietje' is niet alleen een boek over de belevenissen van een auto, maar ook op grandioze wijze een 'gids voor bekende, onbekende plekjes'.
Afbeeldingen
Henriette van Eyk - blauwe marietje
Henriette van Eyk - blauwe marietje
La girafe qui lit Spijkenisse

Op uw bestelling of vraag reageer ik binnen 3 werkdagen. U ontvangt een email met als afzender lagirafequilit@gmail.com.
Bestellingen worden, wanneer het volume dat toelaat, als brievenbuspakje verstuurd in een luchtkussenenvelop.
- Pakketten worden verstuurd met postnl of wanneer u dat wenst met DHL, Mondial Relay of Vinted Go. Bij de laatste drie is de prijs lager dan bij postnl; het pakket wordt dan bij een servicepunt bij u in de buurt bezorgd. Bij verzending naar België en Duitsland zijn de kosten bij postnl aanzienlijk hoger dan bij de pakketdiensten.
U kunt bij uw bestelling aangeven welke verzendwijze uw voorkeur heeft. U krijgt dan een prijsopgave en indien van toepassing het adres van het dichtstbijzijnde servicepunt.
- LET OP: Verzending vindt plaats op eigen risico. Wanneer u van mij een verzendbewijs heeft ontvangen (track & trace code/verzendlabel) geldt dat als de overdracht naar de pakketdienst. Helaas kan ik u bij onregelmatigheden in het transport niet van dienst zijn.
- Een boek kan OPENGEKLAPT worden verstuurd om verzenkosten te besparen: bij een pakket bedragen de verzendkosten met PostNL € 7.70, bij een brievenbuspakje is dat € 3.95. In een enkel geval kan dit schade aan de rug van uw boek opleveren. Hierover kan niet gereclameerd worden. In de bevestiging van uw bestelling wordt deze optie aangeboden en krijgt u twee betaalverzoeken met de van toepassing zijnde verzendkosten.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel La girafe qui lit.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met La girafe qui lit
  • Na uw bestelling ontvangen u en La girafe qui lit een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van La girafe qui lit vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • La girafe qui lit kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren