Titel
-Vermist- waarschijnlijk dood. 1915 Gallipoli-Mesopotamie-Anatolie 1919
Schrijver
Jacqueline van den Berg
Taal
Nederlands
ISBN
9789461536600
Uitgever
Aspekt
Prijs
€ 17,50
Bijzonderheden
n.a.v. prijs volkskrant voor beste reisverhaal.
Meer info
Het gaat over George die op 20 jarige leeftijd naar Gallipoli (Turkije) moet. Daar strijden de Engelsen, Austaliers en Fransen tegen de Turken en Duitsers. Hij raakt gewond maar moet uiteindelijk vanuit Egypte naar Mesopotamie het huidige Irak. Daar wordt hij gevangen genomen en na een zeer lange voettocht door de woestijn wordt hij te werk gesteld bij het maken van de Berlin-Bagdad Railway.Hij moet werken aan de tunnels. Pas in 1919, half jaar na de oorlog komt hij terug in Engeland als een van de weinig overgebleven prisonners of war.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Warbook
- Na uw bestelling ontvangen u en Warbook een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Warbook vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Warbook kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.