Titel
Memories / wat gebeurt er als je je jeugdliefde na zoveel jaren weer ontmoet?
Schrijver
Weisbrod, Ella
Taal
Nederlands
ISBN
9789043506311
Uitgever
Kok
Prijs
€ 2,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2003, 144pp, paperback, in zeer goede staat /als nieuw
Meer info
Memories, een KRO-programma waar wekelijks een miljoen mensen naar kijken, brengt geliefden weer bij elkaar. Maar hoe is het om op een willekeurige dag te worden opgebeld met de mededeling, dat je geliefde van zoveel jaar geleden jou zoekt? Komen al die verliefde gevoelens dan spontaan weer boven? En wat vindt je partner daar dan van? Wat beweegt mensen überhaupt om op zoek te gaan naar een geliefde van misschien wel dertig, veertig jaar geleden? Soms is het nostalgie, maar veel vaker is het de dringende behoefte om een onaf verhaal áf te maken, alles is beter dan doorleven met een misverstand, een leugentje-om-bestwil, of een nooit beantwoorde vraag. Het boek Memories is een bundeling liefdesverhalen, maar vooral ook levensverhalen. Want vrijwel iedereen zal zich herkennen in de wens om die grote liefde van toen nog één keer terug te zien, terwijl het leven niet heeft stilgestaan.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.