Titel
Gesigneerde foto en een uit een uit een brief geknipte handtekening.
Schrijver
ROOY, C.J.M.A. van
Uitgever
Prijs
€ 20,00(Excl. verzendkosten)
Meer info
De foto meet 17 x 11,5 cm, het strookje 3,5 x 7 cm. De foto is op de achterzijde gesigneerd, het gesigneerde strookje heeft de getypte tekst 'De Burgemeester van Heerlen, Dr.mr. Ch.J.M.A. van Rooy'. De burgemeester aan zijn bureau. Charles van Rooy was na diverse burgemeestersposten minister van Sociale Zaken van 1959 tot 1961. Van 1962 tot 1964 was hij burgemeester van Heerlen, daarna tot 1977 Commissaris van de Koningin ('Gouverneur') in Limburg.
Fokas Holthuis
Den Haag
Bezoek onze rijk geïllustreerde website en abonneer u gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Fokas Holthuis
- Na uw bestelling ontvangen u en Fokas Holthuis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fokas Holthuis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Fokas Holthuis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.