J.M. v/d Meer is momenteel afwezig,J.M. v/d Meer heeft de volgende melding achtergelaten:

Bestellingen geplaatst op vrijdag 1 mei worden verzonden of beantwoord op maandag 4 mei

De verkoper verwacht te reageren na 04-05-2026
Titel

Canmore / nanna’s stories

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9783990641484

Uitgever

Novum Publishing

Prijs

20,00

Bijzonderheden

2018, paperback, 563 blz. licht kreukje bij hoekje omslag, verder goed

Meer info
Axel komt na een lange reis aan in Canmore, Canada. Hij is op de vlucht en zoekt een rustige plek om onder te duiken. Via een advertentie had hij een huurhuis gevonden dat op een berg stond. Hij krijgt een buurvrouw, Noëlle, waar Axel niet op had gerekend. Ze heeft iets mysterieus, wat hem behoorlijk aantrekt en hij vraagt zich af wat ze iedere nacht buiten gaat doen. De oude vrouw, Nanna, waar hij het huis van huurt, vindt hij ook al zo apart. Na verloop van tijd gebeuren er vreemde dingen rondom het huis. Noëlle wordt lastiggevallen door tieners, maar daar blijft het niet bij. Er is veel meer aan de hand, iemand heeft het echt specifiek op haar gemunt. Heeft het te maken met wat er zeven jaar terug is gebeurd?
Afbeeldingen
Verhoef, Brenda - Canmore / nanna’s stories
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren