boekenliefhebber is momenteel afwezig,boekenliefhebber heeft de volgende melding achtergelaten:
Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.
De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.
De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Titel
Leven in relatie - Edgar Cayce's visie op contacten, omstandigheden, karma en reïncarnatie
Schrijver
Cerminara, Gina
Taal
Nederlands
ISBN
9789020248593
Uitgever
Ankh-Hermes, Uitgeverij
Prijs
€ 20,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Tweede druk 1980, 256 pagina's, gebonden met licht gehavend stofomslag, opdracht met pen op schutblad.
Meer info
Edgar Cayce (1877-1945), Amerikaans helderziende en medium, werd beroemd door zijn medische diagnoses. In een hypnotische slaap kon hij zijn genezingen verrichten, stelde hij perfecte diagnoses, schreef hij geneeswijzen voor en genas bij ziekten bij mensen die hij nooit had ontmoet. Bovendien was hij - in strijd met zijn bijbelse opvoeding - overtuigd van reïncarnatie. Volgens hem wordt met bepaalde karaktereigenschappen, partnerkeuze, ziekten en relaties de lijn uit vorige levens doorgetrokken. Uit de aantekeningen die Cayce naliet, verzamelde de schrijfster zeer gedocumenteerd materiaal over karma, reïncarnatie, contacten en omstandigheden. Cayce zag voorbij de grenzen van ruimte en tijd en deed voorspellingen die hem tot de meest befaamde helderziende van deze eeuw maken. Gebruikmakend van dit materiaal, haar kennis van zaken op gebied van parapsychologie en haar scherpe inzichten heeft Cerminara dit opmerkelijke boek geschreven. Hierin behandelt zij ondermeer diagnose door het onderbewuste, soorten fysiek karma, karmische oorzaken van geestelijke afwijkingen, filosofie van de beroepskeuze, ouders en kinderen, echtscheiding en de mogelijkheden van menselijke vaardigheden.
Afbeeldingen
boekenliefhebber
Apeldoorn
Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.
Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenliefhebber
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenliefhebber een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenliefhebber vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenliefhebber kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.