Titel

SPRKFV. Dagboeksonnetten.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789493138001

Uitgever

Uitgeverij P., 2019. Soft cover. Illustraties / foto's. Omslag met flappen. 77 p. Als nieuw.

Prijs

12,50

Meer info
Moskou 1948. De KGB arresteert Lina Prokofjev, de eerste vrouw van de componist, op verdenking van spionage. Haar twee zonen blijven verweesd achter in het appartement. De oudste, Sviatoslav, fotografeert zijn broer tussen de achtergelaten rommel. Hun moeder wordt, onterecht, tot 20 jaar dwangarbeid veroordeeld. Uiteindelijk wordt ze drie jaar na de dood van Stalin vrijgelaten. Guido De Bruyn probeert zich door middel van zijn sonnetten te verplaatsen in de componist Sergej Prokofjev. De componist hield al vijftien jaar geen dagboek meer bij uit angst voor de staatsveiligheid. De eerste vijftig sonnetten van De Bruyn zijn wel gebaseerd op Prokovjevs autobiografische proza van 1907 tot 1933, genoteerd in talloze boekjes, waarin hij alles in snelschrift, vrijwel zonder klinkers neerpende. Vandaar SPRKFV, zoals hij zelf alles ondertekende.
't kofschip Borger

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel 't kofschip.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met 't kofschip
  • Na uw bestelling ontvangen u en 't kofschip een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van 't kofschip vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • 't kofschip kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren