Titel

De Poëtische Snapper, onder de zinspreuk Vrank en Vry + 5 bijlagen

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Gedrukt voor Rekening van de Maatschappij

Prijs

275,00

Bijzonderheden

1777/1778. 195 pp. Conditie: Snappers gebonden maar zonder band. Naaisel zwak, ezelsoren, verkleurd. Losse toevoegingen in goede staat.

Meer info
Hierbij (!) het eveneens in het artikel genoemde
"Rondeeltje voor de Heeren Bestuurders van het Dichtlievend Genootschap: Kunstliefde spaart geen vlyt. In 's Gravenhage" (4 pp.)
& "Antwoord van een der Leeden der Maatschappy, onder de Zinspreuk: Vrank en Vry, aan zyn Vriende te Amsterdam onder de naam van Godefricus... (8 pp.) & Brief van een Heer uyt Amsterdam aan de Leeden van de Maatschappy der Poëtische Snapper te Leyden resideerende (8 pp.) & De Poëtische Snapper ontmaskert (en zyn eerloos gedrag tegen de Heeren Van Campen en Berkhey gehouden in zyn 1ste deels No. 13 in helder daglicht gesteld (8 pp.) & Op den poëtische Snapper onder de Zinspreuk: Vrank en Vry 1e deels No. 13 (4 pp.)
+ Alle 23 verschenen Snappers met deeltje 4 in 3 (!) versies. (Zie ook artikel R. Van Vliet).
Volgens Rietje van Vliet in "Poging tot Karaktermoord" op DBNL: "Een heuse vendetta. Daarmee werd literair Leiden in de jaren zeventig van de achttiende eeuw opgeschrikt. Het ging hard tegen hard. Scheldpartijen, zwartmakerijen en satirische grollen zorgden in het doorgaans rustige academiestadje voor een onrust die haar weerga niet kende."
Ant. Looijestijn Rotterdam

Antiquariaat Looijestijn is gevestigd in Boekhandel Donner aan de Coolsingel te Rotterdam.
Uw boek wordt na uw bestelling binnen 3 werkdagen verstuurd.

Uiteraard kan het boek ook worden opgehaald in onze winkel. Wilt u dit dan duidelijk aangeven bij uw bestelling? Na bevestiging dat uw
boek klaar ligt kunt u het boek ophalen bij de klantenservice van Boekhandel Donner. LET OP: onze online voorraad staat dus niet in de winkel!

Verzendkosten:
Nederland € 3,95.
Voor pakketten die niet door de brievenbus passen behouden we ons het recht voor om deze naar een lokaal afhaalpunt te sturen.
België € 7,65.
Deutschland € 8,35.
Wij versturen wereldwijd, overige verzendkosten op aanvraag.
We ship worldwide, for actual shipping costs please ask.

Onze voorraad staat slechts voor een klein deel online. Wij nodigen u dan ook graag uit om aan de Coolsingel te komen snuffelen of om eventueel uw zoekvraag te mailen.

Wij zijn ook geïnteresseerd in de aankoop van boeken/bibliotheken. Hiervoor kunt u contact opnemen met Jurgen Looijestijn; 06-40252656.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Ant. Looijestijn.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Ant. Looijestijn
  • Na uw bestelling ontvangen u en Ant. Looijestijn een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ant. Looijestijn vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Ant. Looijestijn kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren