Titel

Je weet toch waarom

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789021002538

Uitgever

Zomer & Keuning

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1992, 190pp, hardcover met stofomslag, zgan

Meer info
Als boerin Marie Legemaate ziek wordt is algauw duidelijk wat eraan schort: ze pakt veel te hard aan in het Zeeuwse boerenbedrijf. Ze staat ook onder emotionele spanning. Anne-Fleur, haar dochter die zij en haar man twintig jaar geleden adopteerden is op zoek naar haar biologische moeder en Marie is heel bang haar te verliezen. Maar Anne-Fleur die heel veel van haar adoptieouders houdt, moet gewoon weten wie haar moeder is. Een tijd van wrange onzekerheid volgt….
Afbeeldingen
Wageningen, Gerda van - Je weet toch waarom
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren