Titel

Laatste der mohikanen

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789051122985

Uitgever

Zhu

Prijs

3,50

Verzendkosten

€ 7,65

Bijzonderheden

Paperback in goede staat

Meer info
In de bossen boven New York raken de woudloper Natty `Hawkeye' Bumppo en zijn vrienden de Mohikanen Chingachgook en Uncas verwikkeld in de bloederige Franse en Indiaanse Oorlog. Ze begeleiden majoor Duncan Heyward en de twee beeldschone dochters van commandant Munro door het bos naar Fort William Henry. Terwijl hun avontuur zich voltrekt, maakt het idyllische woud steeds meer plaats voor de beschaving, zodat de Mohikanen uitsterven. De Amerikaan James Fenimore Cooper (1789-1851) schreef historische fictie waarin het leven van de indianen in Amerika een terugkerend element is. In de Leatherstocking-reeks zien we door de ogen van Natty Bumpo hoe de inheemse Amerikaanse bevolking leeft, hiertoe behoort ook het beroemde De laatste der Mohikanen (1826). Cooper diende een tijdje in de Amerikaanse marine, dat hem materiaal gaf voor zijn zeeverhalen.
Afbeeldingen
Cooper - Laatste der mohikanen
Rietje Sint-Andries

Afhaling in Sint-Andries (Brugge)
Verzending naar thuisadres in België : 7.65€ via BPost of 6.00€ naar BPost afhaalpunt
Verzending naar thuisadres in Nederland: 7.65€
- Het gelijktijdig bestellen van meerdere artikelen levert u een belangrijke besparing in de verzendkosten op
- Retour kan binnen de 14 dagen - verzendkosten van de retour zijn voor de koper - Het retouradres wordt u doorgegeven bij de retourmelding.
Verzending is op risico van de koper.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Rietje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Rietje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Rietje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Rietje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Rietje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren