Titel

Alles op zijn tijd

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789025713669

Uitgever

Gottmer

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1981, 199PP, hardcover met stofomslag, in zeer goede staat

Meer info
Marjan Noordeloos woont nog bij haar ouders thuis. Ze is tandartsassistente en heeft zich verloofd me Arend Schenk. Maar Arend is haar ontrouw en Marja is bang voor de moeilijkheden die ze in het huwelijk van haar broer en zuster ziet. Ze verbreekt haar verloving en verandert van werkkring. Er komt een andere man in haar leven, een leraar, maar na een tijdje geeft hij toe heel sterk aan zijn moeder gebonden te zijn. Als dan de derde man in haar leven komt heeft ze bij geen moed meer en anderen, bij wie ze raad zoekt, zijn te veel in beslag genomen door hun eigen beslommeringen. Ze zal zelf haar lot moeten bepalen.
Afbeeldingen
Visser Roosendaal, J. - Alles op zijn tijd
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren