Titel
Herdenkingsalbum Nijmegen 700 jaar Stedelijke Rechten, 1230-1930
Schrijver
Taal
Nederlands
Uitgever
De Gelderlander, Nijmegen
Prijs
€ 18,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1930, 34 pagina's. Omslag bruin geworden, binnenwerk in prima staat.
Meer info
Ietwat wonderlijke bundel, uitgegeven door De Gelderlander met een verslag van de Feestweek 25-30 augustus 1930. Nijmegen toonde veel historische besef bij de viering van 700 jaar stadsrechten. Men heeft flink uitgepakt, tot zelfs een historische optocht in het Willemskwartier.
Afbeeldingen
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Casa Ulpia
- Na uw bestelling ontvangen u en Casa Ulpia een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Casa Ulpia vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Casa Ulpia kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.