Titel
Gisteren was alles nog goed / Het aangrijpende verhaal van de weduwe van zeezeiler Hans Horrevoets
Schrijver
Rij, Petra van
Taal
Nederlands
ISBN
9789046812235
Uitgever
Nieuw Amsterdam
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
paperback in hele nette staat
Meer info
Ontroerend én positief verhaal van de jonge vrouw wier man verongelukte tijdens de Volvo Ocean Race Ik bel zijn mobiele nummer, maar hij antwoordt niet. Ik hoor een auto de straat in rijden, maar hij is het niet. Ik lig in bed te wachten tot hij naar boven komt, maar hij komt niet. Ik tel de seconden. Als ik tegen de ochtend uitgeput in slaap val en een uur later weer wakker word, is hij er nog steeds niet. Ik heb het niet gedroomd. Hij is echt dood. Wedstrijdzeiler Hans Horrevoets verongelukte op 32-jarige leeftijd op de Atlantische Oceaan tijdens de Volvo Ocean Race 2005-2006. Met een peuter van anderhalf en zwanger van hun tweede kindje blijft Petra van Rij ontredderd achter. Een tijd van verdriet en wanhoop volgt - tot ze besluit dat het anders moet.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.