Titel

Pionier 6 - Leerboek hoger secundair onderwijs

Schrijver
Uitgever

De Boeck

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

202401092332, Berchem, De Boeck, 2014, Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed

Meer info
Paperback, grote in-8 oblong, 368 pp., illustraties, kaartjes, bibliografische noten, bibliografie.

De onderzoekscompetenties die de leerlingen vanaf Pionier 1 geleidelijk aan verworven en verfijnd hebben, komen in de derde graad volop tot ontplooiing.
Elk hoofdstuk is opgebouwd volgens dezelfde structuur:
Instap (1/2 blz.) De leerlingen worden warm gemaakt voor het onderwerp in kwestie met behulp van de actualiteit (een krantenartikel, dvd-fragment …).
Het onderwerp wordt ook gesitueerd in tijd en ruimte.
Onderzoeksvraag (1/2 blz., inclusief deelvragen) De leerlingen krijgen een onderzoeksvraag voorgeschoteld waarop tijdens de bronnenanalyse een antwoord gezocht moet worden. Bij die onderzoeksvraag staan telkens enkele deelvragen om de leerlingen op weg te helpen.
Bronnenanalyse (verschillende blz.) Dit onderdeel bestaat uit een reeks authentieke bronnen (tekstuele bronnen, cijfermateriaal, visuele bronnen, cd- en dvd-fragmenten). Aan de hand van die bronnen zoeken de leerlingen een antwoord op de onderzoeksvraag.
Synthese (1 en 1/2 blz.) In de korte maar volledige synthese staat de eigenlijke leerstof.
Reflectie met portfolio-opdrachten (1/2 blz.): De reflectie biedt de kans om terug én vooruit te blikken en bevat ook enkele concrete opdrachten.

Uitgeverij De Boeck was een Belgische educatieve uitgeverij met boeken voor verschillende onderwijsniveaus, van secundair tot het hoger, universitair en volwassenenonderwijs.
In 2000 werden uitgeverij De Sikkel en de educatieve afdeling van Standaard Uitgeverij overgenomen door Groupe De Boeck en samengebracht onder de naam Uitgeverij De Boeck. Dit werd in juni 2016 op haar beurt overgenomen door uitgeverij Van In.
Afbeeldingen
SMEULDERS Maarten, Ingrid De Leus, Emmy Steenackers, Stefan De Bock, Niek Deserranno - Pionier 6 - Leerboek hoger secundair onderwijs
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren