Titel

Samen gaan we verder

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789061341574

Uitgever

Bigot & Van Rossum

Prijs

2,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1980, 206pp, gebonden met stofomslag in zeer goede staat

Meer info
Marit Lamers is de dochter van eenvoudige arbeidersmensen uit een klein stadje in Westfriesland. Erik van Rijningen is een flinke jongen, enige zoon van een rijke bloembollenhandelaar in de polder. Ze ontmoeten elkaar op een toneelavondje. Marit vindt Erik meteen aardig en Erik is weg van het meisje. Zowel de ouders van Marit als Eriks ouders zijn niet blij met de vriendschap. Marits ouders vinden dat zij beter een jongen uit haar eigen milieu kan hebben en Eriks ouders vinden Marit niet geschikt als vrouw van een toekomstig groot zakenman. Als Marit getuige is van een heftige woordenwisseling tussen Erik en zijn ouders verbreekt zij de vriendschap. Na enige tijd bemerkt Marit dat hun vriendschap niet zonder gevolgen is gebleven, maar zij vertelt dit niet aan Erik. Dan komt de financiële klap voor de firma Van Rijningen. Ook treft een vreselijk ongeluk de familie Lamers. Beide gebeurtenissen brengen Marit en Erik weer bij elkaar en samen gaan ze verder.
Afbeeldingen
Graaf, Anke de - Samen gaan we verder
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren